Zdravotné pomôcky na ochorenia vnútorného ucha

Vyhľadávanie

Tinnitus analýza

 

V ktorej fáze je váš tinnitus?

Ako dlho ste mali pískanie v uchu?

• menej ako 1 minútu, aspoň raz týždenne
To môže byť varovanie. Všeobecné príčiny, že sú často stres, svalové napätie a nedostatok spánku. Najdôležitejšou vecou čo urobiť v tejto situácii je , aby ste sa nedostali do stavu paniky. To môže často viesť k zhoršeniu stavu. Preto v súčasnej dobe, je potrebné analyzovať vašu každodennú rutinu a pokúsiť sa znížiť stresové faktory a uvoľniť svalové napätie. Odporúčaná denná meditácia.

• menej ako 1 hodinu, aspoň raz týždenne
Konkrétne príčiny môžu byť hluk, trauma (výstrely, hlasitá hudba), predchádzajúce choroby alebo abnormálny krvný tlak. Posledná šanca na liečbu tinnitu pri malých nákladoch. V tomto okamihu človek musí konať okamžite. Menej stresu, dostatok spánku, relaxácia, dostatok pitnej vody, nájdenie rovnováhy (práca, rodina, voľný čas, šport). Denne 30-minútová zvuková terapia. Okamžite je potrebné prijať opatrenia, ako je ošetrenie napr. SOFT LASEROM


• viac ako 1 hodinu, aspoň raz týždenne
V tejto fáze sa odporúča  vykonať okamžite celkovú liečbu. Ako náhle nastáva chronické hučanie v ušiach, znižujú sa šance na jeho vyliečenie. Ošetrenie SOFT LASEROM a meditačná terapia by mali byť vykonávané súčasne. Pri poruchách spánku, mala by byť liečba rozšírená aj o spánkovú terapiu.


• konštantný, už dlhšie ako jeden rok
Je možné hovoriť už o chronickom tinite. Už ste stratili chuť do života a nádej na uzdravenie. Možnosť 100% vyliečenia v tejto fáze je menej pravdepodobná, a však nie je nemožná. Existujú príležitosti na zníženie  hučania v ušiach, napríklad ošetrenie SOFT LASEROM. K dispozícii sú aj nové, perspektívne metódy, najmä pre zlepšenie kvality života, ako sú meditačná terapia, spánková terapia.

Novopridaný tovar

GRETOSl© 2010 Všetky práva vyhradené.

Ear laser TinniTool na liečbu ochorení vnútorného ucha Kompletně.cz