Zdravotné pomôcky na ochorenia vnútorného ucha

Vyhľadávanie

Diskusná téma: tinnitus auris

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:PRE DUŠANA...

Dušan, ak by ste mohli, kontaktujte ma prosím na mail vysnan1@azet.sk
Veľmi rád by som zistil viac o vašej úspešnej liečbe...
Ďaujem a prajem veľa zdravia.

Dátum
Vložil
Titulok

Re:PRE DUŠANA...

Ahoj Matej, všetko to nepríjemné čo popisuješ som zažil aj ja. Vrátane čapice na hlave a výčitkám pána Šímu. Od prvej návštevy u neho čapicu nenosím. A nebol som chorý. Prestrek štípe len pár mesiacov. Potom len prvý, druhý denný preplach. Ja už prestrekujem od februára 2011. Na začiatku boli dni (sobota, nedeľa) keď som prestrekoval 40 x za deň.
Nepríjemný ja aníz. Pozor na neho. Na začiatku (1 rok) som si odpočítaval zrniečka - 16 ks do pohára. Tento počet som vyčítal v Šímovej knihe. Nebolo to také silné.
Vidím v tebe odvahu vydržať. Prosím prekonaj všetky problémy, aby sme boli aspoň dvaja čo majú po problémoch s tinnitusom. Už pár ľudí ma oslovilo v súvislosti s čistením. Niektorí sa snažia, niektorí to vzdali po pár týždňoch. Ja už na túto stránku zablúdim len občas. Preto nemám prehľad o ich úspechoch. Tí, ktorí to vzdali sa asi neozývajú. Ja by som rád vedel, ako sa darí tím , ktorí stále čistia. Tiež koľkokrát za deň preplachujú. Ja keď som začínal s čistením som si predstavil, že mám v tele kýbel "bordelu", ktorý treba vyhodiť čistením z tela. Ak jeden preplach je malá kávová lyžička, koľkokrát musím nabrať ten bordel, aby som kýbel vyprázdnil? povedzme 1 000 krát. Ak budem robiť 5 preplachov denne vyčistím sa za 200 dní. Ak ich budem robiť 40 za deň vyčistím ssa za 50 dní. To je len ilustračná matematika. Princíp bol v tom, že keď som veril, že mi to pomôže, tak som chcel , aby to bolo čo najskôr. A vzhľadom na skutočnosť, že čistenie mi pomohlo aj v iných problémoch, tak som čistil. A čistím stále. Môj syn, keď si vyriešil alergiu na trávy, tak prestal. A nemôžem ho presvedčiť aby pokračoval, lebo určite nie je dokonale vyčistený. Dcéra sa po 2 rokoch začala opäť čistiť. Oni sú už dospelí ľudia, tak ich už nemôžem nutiť do toho čo nechcú. Majú aspoň vedomost, že im to pomohlo a môžu sa kedykoľvek na Šímu obrátiť. Už len pár poznámok na záver. Pio čase sme sa s p. Šímom skamarátili. Už som si s ním zahral aj medzištátny zápas v stolnom tenise. (prehral som) Toto leto bude odvetný zápas. Aby som nemusel nosiť čapicu začal som sa minulú jeseň otužovať. Chodil som plávať skoro denne do jazera. od 1. septembra až do 24. 12. 2013. 23. januára mám narodeniny, tak som si bol zaplávať tiež. Teraz už chodím do roboty len v saku.
Matej, prajem tebe aj ostatným, ktorí sa čistia pevnú vôľu a trpezlivosť. A samozrejme pozitívne výsledky.
Dušan

Dátum
Vložil
Titulok

Re:PRE DUŠANA...

Ahoj Matej, včera som zabudol na prestreky uší. Ja som ich ešte nerobil. Obávam sa či si nestrieknem roztok silným prúdom. Ale pri kúpeľoch sa ponorím a vtedy nemám strach, že mi niečo natečie do uší. Čo sa týka životosprávy, tak viem, že zásaditá strava je to pravé, čo by sme mali jesť. Niekedy to dodržujem niekedy nie. Keď idem okolo klobásy, tak nezisťujem jej ph. Od nového roku 2014 neraňajkujem. V robote si dávam doobeda len ovocie. Obed si nosím. Preferujem zeleninové variácie. Večer som všežravec. Viem, že jeden pán, ktorý mal tinnitus dodržoval čistenie tela aj s dobrou životosprávou, ktorú doporučuje p. Šíma. On schudol 20 kg. Ako skončil s čistením však neviem. My sme si len telefonovali. Ja som naňho stratil číslo pri výmene mobilu a preto neviem ako sa mu darí.

Dátum
Vložil
Titulok

Ďakujem, Dušan...

Dušan, cítim veľkú potrebu vyjadriť Vám svoju obrovskú vďačnosť... Ďakujem Vám, že ste na nete uverejnili svoj príbeh&návod a ja som tento Váš príspevok našla, keď mi bolo ťažko. Bola som vtedy doslova zúfalá zo začínajúceho tinitu ľavého ucha, ktorý som dostala zo dňa na deň z veľkého hluku v práci...Ďakujem, že som sa od Vás dozvedela o pánovi Šímovi a jeho skvelej, skvelej metóde prírodného čistenia...Ďakujem, že ste mi vtedy dali veľkú nádej, motiváciu a navrhli smer...A ja som sa tým smerom vydala a neľutujem :-) Vďaka Vám som spoznala pána Šímu a začala sa u neho veľmi poctivo a intenzívne čistiť jeho metódou, ktorá sa už stala neoddeliteľnou súčasťou môjho života a v ktorej som sa doslova našla. Už po prvej 2,5 mesačnej čistiacej fáze sa mi problém s uchom veľmi upravil. Teraz pokračujem druhou fázou... a podstupujem ju s veľkou chuťou a nadšením... kvôli úžasným výsledkom ale aj kvôli tomu, že som zástancom zdravého životného štýlu, do ktorého mi liečenie a čistenie bylinkami a bez akejkoľvek chémie, dokonale zapadlo. Ešte si celkom netrúfnem tvrdiť, že som sa z T úplne vyliečila, ale dovolím si povedať, že som z toho už viac menej von... v každom prípade T je už veľmi slabý a znesiteľný a verím, že už skoro príde deň, kedy budem môcť prehlásiť, že som túto ťažkú výzvu a skúsenosť zvládla... Prajem Vám všetkým, ktorým život tiež podobnú výzvu prihral, aby ste sa s ňou popasovali a nevzdali hľadanie spôsobu, ako sa z toho dostať... Vyčistenie a posilnenie organizmu bylinkami na základe osobnej diagnostiky a následne nasadených čajov, kúpeľov a prestrekov je, podľa môjho názoru, to najlepšie, čo môžete pre seba spraviť...
A Vás Dušan, si zaraďujem do svojho zoznamu ľudí, ktorí mi v živote pomohli výrazným spôsobom... Prajem Vám všetko dobré...

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Ďakujem, Dušan...

Alena ani neviete akú radosť ste mi spravili. Bál som sa, že boj s T som zvládol len ja. Zisťujem, že ste druhá. Dnes som dostal mail od jedného pána, ktorý je tretí. Viem o ďalšom pánovi, ktorý sa intenzívne čistí. Prajem aj jemu úspech. Verím, že naša rodina prasličkárov sa zväčší a tým sa zmenší počet ľudí postihnutých T.
Všetci, ktorí čítajú tieto riadky by si mohli uvedomiť, že nádej na zbavenie sa T tu je a existujú konkrétny ľudia, ktorí to zvládli.

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Ďakujem, Dušan...

Dušan, zaslúžite si pozitívne spätné väzby – ste aktívny a neúnavný prispievateľ ( a to nielen na tejto stránke ) a neodradili Vás ani mnohé posmešné či kritické reakcie skeptikov... Skvelé, že ste to nevzdali... Je nás totiž viac, ktorých ste správne nasmerovali, to mi verte... Váš čas a energia na zdieľanie Vašich skúseností a rád neboli zbytočné... :-)
Rada by som ešte pridala závery z môjho pozorovania: nech sa toto počúva tým, ktorí trpia tinnitom akokoľvek ťažko, táto nepríjemná diagnóza má aj svoju pozitívnu stránku: postupne posunie človeka k zdravému, vyrovnanému, disciplinovanému a aktívnemu životnému štýlu – lebo to je to, čo na tinnitus platí... Detox organizmu, zdravé a pravidelné stravovanie s množstvom zeleniny, dostatočný pitný režim, šport a pohyb, príroda a slnko, nepreťažovanie sa, veľa oddychu, veľa spánku, striktné vyhýbanie sa stresu, hluku a chaosu a prehnaným emóciám, žiadne zlozvyky v podobe alkoholu, cigariet, kávy, čo najviac aktivít, ktoré nám robia radosť, vykonávanie niečoho, po čom máme pocit zmysluplnosti... a pozitívny prístup k životu a k ľuďom... z mojej vlastnej skúsenosti môžem povedať, že ak sa čokoľvek zo spomenutého zanedbá, preženie alebo podcení, nastupuje „intenzívnejšia, poplašná, zvuková signalizácia“ :-) ... ako keby sa týmto organizmus bránil a naznačoval nám, že niečo nerobíme správne... Mne osobne sa veľmi páči, ako tinnitus pomenoval jeden z prispievateľov do tejto diskusie ( Diviak, 31.12.2013 ) „Je to indikátor Vášho životného štýlu“. Úplne s tým súhlasím... :-)

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Re:Ďakujem, Dušan...

Ešte raz ďakujem za vaše slová.
Ukazuje sa , že jedna z príčin tinnitusu je objavená. Zanesený organizmus. A čo je dobré, ža sa našiel spôsob ako sa ho zbaviť. Dokazujeme to my konkrétny ľudia, konkrétnym spôsobom, ktorí to popisujeme už nie pre seba, ale pre našich nasledovníkov.

Dátum
Vložil
Titulok

Pane Dušane, trpím na to samé, z čeho jste se dostal. Můžu se Vás zeptat na informace ohledně léčby u p. Šímy? Jsem dost zoufalý, tak prosím o pomoc.Byl bych Vám moc vděčný. Kdykoliv volejte. 00420736452063

Dátum
Vložil
Titulok

Dusan prosim Vas viete sa mi ozvat na romazavod@gmail.com nech mam na Vas mailovy kontakt. Cistenie podla Simu som spustil a mam za sebou 2 mesiace. Mam na Vas nejake otazky kedze mate s tym dlhorocnu skusenost. Dakujem velmi pekne

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Ďakujem, Dušan...

Paní Aleno, chtěl bych Vás poprosit o to samé, co pana Dušana. Stránky jsou již staré, tak nevím, jestli tu někdy trávíte čas. Můžete mi prosím poslat zprávu či zavolat? Můj telefon je 00420 736 452 063. Budu vděčný, kdybyste se ozvala a řekla mi více o p. Šímovi a radám, jak se s tím poprat. Děkuju!

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Re:Tinnitool EarLaser

Ake bilinky

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Tinnitool EarLaser

tady jsou hned dva, kterí se ho zbavili: https://www.gong.cz/komentar.php?c=35&p=0
Antidepresiva a sluchátka s hudbou tinnitus jen zhoršujou, sám to vím velmi dobře z vlastní zkušenosti. Mám ho několik let a tyhle dvě věci jsou ty nejhorší co muzete na rozjetý tinnitus použít. Antidepresiva jeste dejme tomu (maj ovšem vedlejší učinky psychic rázu, u mě i zápaly žravosti) ale sluchátka s hudbou ho jedině zhorší!

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Tinnitool EarLaser

nepomohol a používam ho 2 roky. Nekupujte to, ide o lacnú reklamu.

Dátum
Vložil
Titulok

Predám Tinnitool EarLaser

Predám 3 mesiace používaný Tinnitool EarLaser. Je ako nový ,kupovaný nový v septembri 2012 . Cena dohodou : 0915830558

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Predám Tinnitool EarLaser

Pomáha to?

Dátum
Vložil
Titulok

Pomáha prístroj: TINNITOOL EARLASER ???

Ľudkovia, ktorí máte skúsenosti s týmto prístrojom a súčasne trpíte na: stredne silný až silný TINNITUS + časté závraty + nauzeum (zvracanie) + máte čiastočne poškodený sluch (vnútorné ucho) = napíšte prosím svoje postrehy, skúsenosti s týmto prístrojom!!!
Vopred vďaka

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Pomáha prístroj: TINNITOOL EARLASER ???

tiež by som rada vedela či to pomáha.....

Dátum
Vložil
Titulok

lena.stefancik@gmail.com

Odpovede na predošlú otázku prosím posielajte na horeuvedenú e-mail adresu v titulku, ďakujem.

Dátum
Vložil
Titulok

tinnitus a liečenie

Dobrý deň,
je tu niekto kto sa liečil liekmi BETASERC? pomohlo vám to?

Dátum
Vložil
Titulok

Re:tinnitus a liečenie

Tinnitus mám třetí měsíc na ušním mě naordinovali Betaserc, bez výsledku, mě nepomáhá.

Záznamy: 81 - 100 zo 226

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

GRETOSl© 2010 Všetky práva vyhradené.

Ear laser TinniTool na liečbu ochorení vnútorného ucha Kompletně.cz