Zdravotné pomôcky na ochorenia vnútorného ucha

Vyhľadávanie

Diskusná téma: tinnitus auris

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Tinnitus treatment

Rasto vedel by si poradit neaky link na tie akusticko koordinovane nahravky alebo odkial ich mas ti.
Dakujem

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Tinnitus treatment

Ahoj Michal, nahravka by mala byt optimalizovana na frekvenciu Tvojho T. Ja som si zmeral frekvenciu T pomocou nizkofrekvencneho generatora (aplikacia je tu: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1053811913002553) Metoda tvorenie signalov je popisana tu: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1053811913002553
Ako vypada vysledok si mozes vypocut tu: https://www.telegraph.co.uk/health/healthnews/9149059/Tinnitus-silenced-by-retuning-brain.html
Prajem pekne a tiche Vianoce, Rasto

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Tinnitus treatment

Opravujem link na NF generator: https://www.falstad.com/mathphysics.html

Dátum
Vložil
Titulok

tinnitus

Dobrý deň,
môj tinnitus začal pred vyše 17 rokmi a taktiež sa mi postupne začal zhoršovať sluch. Samozrejme, lekár Vám povie, že sa s tým nedá nič robiť a ani s tým veľa nenarobili. Lieky som si zháňala sama, pretože mi predpísali len Betaserc a žiadne zlepšenie sa nekonalo. Potom mi už nepredpísal nič. Dokonca mi nepodali ani infúznu liečbu, čo si teraz vyčítam, že som o tom vtedy nebola informovaná a netrvala som na tom, pretože možno by mi to bolo aspoň trochu pomohlo.Lenže, keď Vám lekár povie, že to nepomôže, tak mu veríte... teda ešte vtedy som tomu verila... Takže momentálne som na tom tak, že mám už stratu sluchu vyše 90 % a tinnitus sa tiež niekedy ozýva tak, že sa idem zblázniť. Vyskúšala som všetky možné dostupné metódy, akupunktúru, homeopatiu, každý nový voľnopredajný liek som vyskúšala. U nás vtedy ešte nebol dostupný Earlaser, tak som si ho nechala doviezť z Anglicka, ale všetko to nepomohlo. Mám problémy aj s chrbticou, ale žiadny lekár ma neposlal k neurológovi, možno toto je tiež príčina môjho pískania a hučania v ušiach. A aby som nezabudla, ešte pred tým ako mi začal tinnitus, som prekonala škaredú virózu na ktorú mi lekárka predpísala antibiotiká, ktoré nezabrali a tak mi nasadila ďalšie. Po tejto viróze onedlho začali moje problémy. Dnes som už rezignovala a neverím už žiadnemu lekárovi. Ešte by som chcela skúsiť hyperbarickú komoru, lenže tá sa v BA nenachádza, takže to bude beh na dlhé trate. Pozdravujem všetkých podobne postihnutých tiniťákov.

Dátum
Vložil
Titulok

Re:tinnitus

Hyperbarickú komoru v Nových Zámkoch som vyskúšal.
Nepomohlo ani i decibel. Len som minul 1000 €, vrátane ubytovania, atď.

Dátum
Vložil
Titulok

Hyperbarická komora pomôže tak, ako tabletky, akupunktúra,
akupresúra ap. teda vôbec. Len som vyhodil 1000 € v HK Nových Zámkoch. Mne sa osvedčilo čistenie tela. Lebo v čistom organizme nič nehučí. To je celý problém.

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:tinnitus

ako ocistit telo aby zmizol tinitus?

Dátum
Vložil
Titulok

odvoveď pre evu

Ahojte pani Eva, podľa mňa urobili chybu že zo začiatku neskúsili všetko. Aj keď infúzie fungujú a sú schopné zmierniť tinnitus iba do dvoch týždňov od jeho nečakaného príchodu - údajne.
Radšej zabudnite na to čo mohlo byť urobené, mne sa osobne páči príspevok diviaka k tejto téme, je povzbudzujuci. :)

Dátum
Vložil
Titulok

ahoj Evi,
skúšala som presne to isté čo ty. ani infúzna liečba mi nepomohla. trpím na tinnitus 17 mesiacov. žije sa s tým veľmi ťažko, ale keď "nestresujem", aj tinnitus sa zmierni a to tak, že ho ani nevnímam.

Dátum
Vložil
Titulok

Ahoj, ako sa ti dari prekonavat Tvoj tinnitus? Mam to tiez,klasicka liecba od ORL nezabrala...zial

Dátum
Vložil
Titulok

Tinnitus aurium

Ahojte, v uchu mi hučí týždeň. Mám 17 rokov. Začalo to, keď som mala zápal nosohltana. K doktorke som išla o 5 dní, odkedy som kašľala. V ten deň ma poslala lekárka na ORL. Vtedy som mala len zaľahnuté ucho ľavé, doktorka usúdila, že je to akútny sérový zápal stredného ucha. Dala mi voľne predajné ušné kvapky Burrow. O deň na to mi začalo pískať v uchu, ľavom. Myslela som si, že to prejde. Neprechádzalo, tak som išla v sobotu na pohotovosť ORL. Doktor povedal, že je to tinnitus, povedal, že pomôže prefukovanie nosa, predpísal mi tabletky Aerius, čo sú tabletky na odľahnutie, ale raz mi pomohli, snáď aj teraz. Dnes som bola na audio a tympano vyšetrení. Všetko mám v poriadku. Predpísal mi tabletky na rozšírenie ciev, B komplex, ja som si kúpila aj zinok a ginko bilboa. Objednal ma na CT, výsledkami z CT mám ísť na neurológiu a potom na ORL. Som si istý, tže CT bude ok a takisto mi nič nepovie ani neurologička. Od tej chvíle, čo mi začalo hučať, mi ani na sekundu neprestalo. Je to ako keď si ráno zapnete RTVS (1) a ukazuje vám taký farebný spološtený kruh a píska to. Presne tak aj mne píska v uchu. 4 dni som vôbec nespala, ani učiť sa nedokážem. Niekedy mám trošku vyšší tlak okolo 130, ale to len pred dôležitými písomkami v škole. Teda počas písomkového obdobia zažívam stres. Od narodenia mám skolózu, dlho sa učím, málo spím a často ma bolí hlava (5 krát do týždňa maximálne), bolia ma kríže a krčná chrbtica. Ale neviem, či stavce mám v poriadku. Ale 14.9. som bola blízko 3 vybuchujúcich petárd, bojím sa, že je to z toho, ale žeby sa mi pískanie objavilo až 8 dní po tých výbuchoch mega petárd? Ale toto som doktorovi dnes nepovedala, zabudla som na to, že niečo také sme robili na súťaži. Určite to neurologičke poviem. Ľudia, pomôžte mi, som zúfalá. Navyše ešte stále beriem ATB a všakovaké lieky, ešte stále kašlem a mám príznaky ustupujúceho zápalu nosohhltana. Ale doktor povedal, že som v stave po liečbe sinusitidy a otitidy. Mama ma chce poslať za liečiteľom na Dolný Kubín. A keď sa najbližšie objavím na ORL (po CT a neurologičke, CT mám 15.10.2013) a bude mi pískať, hospitalizujú ma a budú mi dávať infúzie. Prosím, pomôžte mi, mám jeden sen, stať sa bojovou pilotkou, o rok mám ísť na univerzitu, tak musím mať zdravé nepískajúce ucho.

Dátum
Vložil
Titulok

Tinnitool EarLaser

Dobrý deň,
skúšali ste niekto Tinnitool EarLaser? Pomohlo vám to na tinnitus? Všimla som si že veľa ľudí predáva Tinnitool, ale neodpovedajú na otázku, či im to pomohlo. Ďakujem za odpoveď.

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Tinnitool EarLaser

Veľa ľudí predáva prístroj. Preto lebo im nepomáha. A ani nepomôže. Tu pomôže asi len to, aby sme si čistili organizmus, ako píše Dušan. Ten sa už odmlčal. Asi už nemá žiadne problémy.

Dátum
Vložil
Titulok

Tinnitool EarLaser

Možno za pokus to stojí vyskúšať ten Tinnitool Ear Laser, sama váham nad jeho kúpou, no neviem či to nebudú zbytočne vyhodené peniaze...

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Tinnitool EarLaser

nekupuj
nepomoze ti,
kup si sluchadla do pc za 10eur,,a vecer si pust na yotube toho najdes kopu / muziky relaxacnej /.co ti vyhovuje najviac zistis casom,.
clovek sa musi zmierit s tym , ze bude zit so sluchdalmi na usiach,,alebo trpiet.
3cez vikendy uz inak ako s mp3..neprezijem
na usiach sluchadla,
a antidepresiva,
zial...- nepoznam na svete pripad vylieceneho tinitu
a pisal som s ludmi od kanady-cez aziu -az po australiu.
vela stastia

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Tinnitool EarLaser

Ja som zatiaľ asi jedniný, ktorý sa vyliečil z tinnitusu. Mal som 40 decibelov. O všetkom píšem pod mojím menom v tejto diskusii. Aj keď niektorý pisatelia sa mi posmievajú, rozhodol som sa opäť zaspojiť do diskusie. Dosť ľudí z mojho okolia sa na mňa obracia, lebo vedia, že som T mal, a ako rýchlo som som sa z toho dostal - cca 4 mesiace. Preto si myslím, že to treba vyskúšať. Kde nepomôže chemická medicína, môžu pomôcť bylinky. Ja som sa vykašlal na medicínu na radu môjho obvodného lekára, spolužiaka zo strednej školy, a zveril sa do rúk bylinkára.
Pomohol mi. A v iných problémoch pomohol mojim deťom
(alergie), kolegom a kamarátom s ich starosťami.

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Re:Tinnitool EarLaser

ktoreho bylinkara ste navstivil? poskytnete jeho kontakt?

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Re:Re:Tinnitool EarLaser

Vygúglite si PAVEL ŠÍMA KAMENICE. Tam sa objaví ponuka na čistenie tela. kliknite a už ste na jeho stránke. Ďalej len telefón , rohovor a je to. To je to najjednoduchšie. Čistenie je o trpezlivosti.

Dátum
Vložil
Titulok

PRE DUŠANA...

AHOJ DUŠAN!
TINNITUS MÁM UŽ PRIBLIŽNE 2 ROKY, ODVTEDY SOM VYSKÚŠAL VŠETKO MOŽNÉ OD LIEKOV, CEZ INFÚZIE AŽ PO LASER... VAŠE PRÍSPEVKY V TEJTO DISKUSII MI DALI NÁDEJ A TAK SOM AJ JA VČERA NAVŠTÍVIL PÁNA ŠÍMU V KAMENICÍCH...
JE TO RÁZNY ČLOVEK :) HNEĎ VO DVERÁCH MA SFÚKOL ZA ČIAPKU NA HLAVE, ŽEVRAJ TO JEDINE PLODÍ TOXÍNY V HLAVE, KTORÉ MAJÚ RADI TOXÍNY, HLAVU ŽE TREBA VYSTAVOVAŤ MRAZOM... NEPOMOHLI ANI MOJE ARGUMENTY, ŽE SI HLAVNE CHRÁNIM UŠI PRED VETROM... NO OK, SNÁĎ VIE, ČO HOVORÍ :)
VYFASOVAL SOM ON NEHO 5 ČAJOV NA PITIE, 2 ČAJE NA PRESTREKY + OSTROPESTREC A PANGAMÍN NA POSILNENIE PEČENE... OK, AK MI TO MÁ POMOCŤ, BUDEM TO KLUDNE PIŤ AJ CELÝ ŽIVOT, ALE... DNES SOM MAL KONEČNE PREMIÉRU S PRESTREKOM NOSA ANÍZOM A PRASLIČKOU, KTORÝ BY SOM MAL ROBIŤ 10x? 20x? 50x ZA DEŇ? A POVIEM TI, MYSLEL SOM ŽE ZOMREM OD TEJ BOLESTI ČO MI VOŠLA DO HLAVY A ŠIJE :-O FAKT NIČ PRÍJEMNÉ TO NIE JE, NEVIEM SI PREDSTAVIŤ SI TO ROBIŤ 10-20 KRÁT ZA DEŇ... NO ALE AK TO MÁ POMOCŤ... PROSÍM ŤA, AKO TO JE U TEBA, TIEŽ TI IDE ROZDRAPIŤ HLAVU KEĎ SI DÁŠ 5ml DO NOSA? A K TOMU TÁ BOLESŤ DO KRKU... JÁÁÁJ :-/ ASPOŇ ŽE ČAJE SÚ FAJNÉ :-D
EŠTE BY MA PROSÍM ŤA ZAUJÍMALO, ČI SI SI ROBIL AJ PRESTREKY UŠÍ A AK ÁNO, AKO ČASTO A AKÝM SPOSOBOM??? VIEM, ŽE SA ŤA TO PÁR ĽUDÍ UŽ PÝTALO, ALE TVOJU ODPOVEĎ NA TO SOM ŽIAĽ NENAŠIEL... TIE NAŠE UŠI MÁME DOSŤ CITLIVÉ NA TO ABY SME SI EŠTE DO NICH STRIEKALI VODU SI MYSLÍM, ALE TAK AK SI TO ROBIL AJ TY, SKÚSIM TO...
EŠTE OTÁZOČKA - MAL SI AJ NEJAKÚ DIÉTU, RESP. UPRAVENIE STRAVY? MNE NEDAL NIČ, ŽE MI TO NETREBA, ALE TAK MOJA ŽIVOTOSPRÁVA NENI BOH VIE ČO, MOŽNO BY MI NEJAKÁ ZMENA PROSPELA :)
VĎAKA TEBE MÁM OPAŤ NÁDEJ NA ŽIVOT BEZ ŠUMENIA A PÍSKANIA :) A PRETO SA CHCEM SKÚSIŤ LIEČIŤ TAK AKO TY... VERÍM ŽE SI TO PREČÍTAŠ A ODPÍŠEŠ MI ČO NAJSKOR...
VOPRED TI ĎAKUJEM A PRAJEM VEĽA ZDRAVIA!

Dátum
Vložil
Titulok

Re:PRE DUŠANA...

*oprava: ...toxíny, ktoré majú radi TEPLO :-D

Záznamy: 61 - 80 zo 226

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

GRETOSl© 2010 Všetky práva vyhradené.

Ear laser TinniTool na liečbu ochorení vnútorného ucha Kompletně.cz