Zdravotné pomôcky na ochorenia vnútorného ucha

Vyhľadávanie

Diskusná téma: tinnitus auris

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Poškodený sluch

chcela by som sa opytat kde zakupit ten tinnitool a kolko stoji dakujem ak sa da napisat na tanya22s2@azet.sk alebo na cisle 0905965416

Dátum
Vložil
Titulok

Zdravím aku som našiel článok a reklamu na zakúpenie lasera,tiež mám problém ,tinitus mam asi desat rokou a zlé na tom je ze sa mi asi zhoršil po zápale v pravom uchu,absolvoval som akupunkturu,zjedol kopec ginka,chodil som na špeciálnu orientálnu masaž krčnej chrbtice,na naťahovanie krku či nemám zacviknuty nerv no ak by laser zabral velmi by mi to pomohlo.A možno aj tie cviky na krčnu chrbticu.Dá sa Vám zavolat a pohovorit si o Vašich skúsenostiach.moj foon 0905325603 stačí prezvonit ja zavolám,Skype lachim19867.ak sa da.Ďakujem

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Poškodený sluch

Ahoj Michal, ja už som na tejto stránke písal o mojich problémoch a ako sa ich snažím riešiť. To znamená že cvičím denne cviky na celú chrbticu, strečing a používam laser. Teraz už nie tak často používam laser, lebo stav sa mi upravil na prijateľnú mieru, ale už by som ho asi nedal preč. Taktiež sa snažím vyhýbať stresu, i keď to , samozrejme, často nejde. Skús ešte popísať tvoj tinnitus, jeho intenzitu, frekvenciu v herzoch a či je stály, alebo ho mávaš v určitom čase atď.
zdravím
harmonic

Dátum
Vložil
Titulok

Volam sa Martin, a na piskanie v usiach som doplatil posledne dva mesiace, 10 rokov som pracoval ako palubny sprievodca na lietadlach, chodieval som na koncerty, robil aj DJ v kluboch, pocuval na hlas hudbu, piskanie mam v lavom uchu , je to nieco ako monoskop, raz slabsie, raz hlasnejsie, bol som uz aj u audiologa, kde som sa dozvedel , ze mam Tinnitus sluch mam stale v dobrom stave, zacal som brat tablety od Americkej firmy Arches Tinitus, ktora ja na zaklade prirodneho zlozenia, ale zial nic stale tak isto.../som iba v prvom mesiace liecby, ktora trva 4 mesiace/zaujima ma Tinni tool ci je tam sanca...a ake su priznaky teraz
Dakujem

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Poškodený sluch

Dobrý deň,
podľa skúseností pacientov, ktorí mali tinitus krátko t.j do dvoch rokov po pravidelnom používalí TinniTool im tinitus zmizol.

Dátum
Vložil
Titulok

p.Kačníková, ste si istá? ja trpím na tinnitus 9 mesiacov, rozmýšľam nad kúpou TinniTool-u, ale pravdupovediac nie som si tým veľmi istá. čítala som na anglických, českých, poľských fórach o tom Ear Laser-i a bolo tam viac negatívnych než pozitívnych odpovedí... zvažujem kúpu a ako vidím, aj tu v tejto diskusii je dosť predajcov, ktorých keď sa pýtam na dôvod predaja, mlčia... tak ma to odrádza od kúpy...

Záznamy: 221 - 226 zo 226

<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12

GRETOSl© 2010 Všetky práva vyhradené.

Ear laser TinniTool na liečbu ochorení vnútorného ucha Kompletně.cz